Вибори мера Львова: Синютка наздоганяє в рейтингу Садового

Вже немає жодних сумнівів, що саме ці два політики розіграють головну посаду Львова у другому турі мерських виборів, при чому дистанція між ними скорочується до мінімуму.

Про це свідчать дані опитування центру соціальних досліджень Socis.

Так, якби у наступну неділю відбулись вибори міського голови Львова, то 30,4%  українців віддали б свій голос за чинного мера Андрія Садового, лідера партії “Самопоміч”. Водночас 24,1% львів’ян хочуть бачити мером міста народного депутата від “Європейської Солідарності” Олега Синютку.

Вибори мера Львова - рейтинги кандидатів - таблиця

Вибори мера Львова – рейтинги кандидатів

  • Андрій Садовий – 30,4%
  • Олег Синютка – 24,1%
  • Руслан Кошулинський – 9,3%
  • Ігор Зінкевич – 4,3%
  • Ярослав Рущишин – 2,5%
  • Тарас Кльофа – 1,6%
  • Юлія Гвоздович – 1,5%

Серед тих, хто точно вирішив іти на вибори, 39% львів’ян голосуватимуть за чинного міського голову Андрія Садового. Ще 30,8% громадян готові віддати свої голоси за Олега Синютку.

Вибори мера Львова - рейтинги Socis - інфографіка

Цікавими є також відповідь на наступне питання: за твердження, що “Андрій Садовий багато зробив для Львова і важливо щоби він продовжив свою роботу” проголосувало лише 26,9% опитаних. А за те, що “він чимало зробив для міста, але його вже час змінити” – 38,3% респондентів. Тобто за те, що потрібно змінювати мера виступає на 12% більше містян, аніж за те, щоби залишити його на посаді.

Вибори мера Львова - рейтинги - інфографіка

Це чітко демонструє те, про що говорять впродовж усієї кампанії: Львів втомився від Андрія Садового і шукає йому альтернативу. Наразі нею, згідно з результатами опитування, є Олег Синютка.

Дослідження було проведено в усіх адміністративно-територіальних районах міста та в населених пунктах, які входять до Львівської міської ради. Результати репрезентують доросле населення Львова за такими показниками, як вік (старші 18 років), стать, а також поділ на райони. Загалом було опитано 2000 респондентів.

Львів - панорама міста

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори